Recenze Steba

Steba SG 40

Ověřený zákazník VseNaVareni.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. července 2019

Zakoupeno v VseNaVareni.cz

Kupovala jsem sendvičovač hlavně ,že se dá udělat více kusů.Když přijede rodina a dělají se sendviče na snídani,tak jen po dvou to trvalo dlouho.Teď jsem spokojená.

Steba IK 650

Vyhazuje pojistky

Ověřený zákazník KupToTu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. července 2019

Zakoupeno v KupToTu.cz

jsem velmi spokojena s kvalitou vyrobku

Steba VG 350

Steba VG 350

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. července 2019

• jednoduché sestavení
  • velká plocha pro grilování
  • povrch grilu se čistí jednoduše otřením
  • možnost položení na stůl či použití stojanu (nohy)
  • dostatečný výkon
  • odvod tuku a jeho nepřepalování na topné spirále
  • regulace teploty a teploměr zabudovaný v poklopu
  • plastové části
  • na stojanu se trochu viklá
  • při použití na stole se nedá poklop zavěsit a je nutné jej někam odložit
  • zavěšení poklopu je při velikosti grilu trochu "přes ruku"
  • nejsem si zatím jistý, zda je rozpálení grilovací plochy rovnoměrné po celé ploše
  • hůře se přenáší
  • misku na odkapaný tuk nelze vyjmout bez manipulace s grilovací deskou / termostatem

Gril Steba VG 350 jsem zvolil jako kompromis mezi cenou a výkonem - porovnával jsem zejména s grily Weber. Také jsem měl již zkušenost s menším modelem VG 250, ale proti němu jsem chtěl větší gril s vyšším výkonem.

Bohužel musím konstatovat, že kvalita konstrukce byla u menšího VG 250 lepší.

U grilu Steba VG 350 jsem byl v první chvíli velmi překvapen, když jsem zjistil, že se jedná v podstatě o plastovou vanu, na kterou je položena kompaktní grilovací deska se zabudovanou topnou spirálou. Nic se nemontuje, nijak nefixuje - pouze se položí do sebe. Určitě je to velmi jednoduchá instalace, ale bohužel trochu stěžuje například přenášení grilu i se stojanem, protože chytnete-li gril za madla, zvednete pouze samotný gril bez stojanu. Gril pak takto můžete položit třeba na stůl. Tam pak ale zase vznikne problém s tím, že zatímco na stojanu lze víko grilu pověsit na hranu grilovací plochy, v případě položení grilu na stole to možné není a musíte hledat místo na odložení poklopu. Samotné zavěšení poklopu na gril je při jeho velikosti trochu "přes ruku" a vyžaduje dost prostoru za grilem (nemůže být hned u zdi apod), ale je to spíše otázkou cviku.

Grilovací plocha je veliká, teflon se jednoduše čistí otřením ubrouskem. Bude jen otázkou, jak dlouho teflon vydrží. Výkon topného tělesa se zdá být dostatečný, gril se zahřeje na maximum cca za 8 minut. Regulace teploty na termostatu je plynulá s vyznačením stupnice 1 - 10.
Dobře funguje odvod přebytečných tuků skrze odtokové otvory, který odkapává do misky umístěné pod deskou. Nemůže se stát, že by se tento tuk dostal na topnou spirálu, takže se nic nepřepaluje a zbytečně nekouří a nesmrdí. Vyjmutí misky, která je pod grilem opět jen položena, představuje nadzvednutí a odložení celé grilovací desky, což úplně praktické není. A pozor - pokud použijete přiloženou fixaci na termostat, desku nenadzvednete aniž byste termostat odpojili.

Celá konstrukce grilu není 100% stabilní - jedná se o nohu jako od kancelářské židle s nasazenými plastovými částmi, ty se opět nijak nefixují. Na druhou stranu na to, jak je to řešené se (zatím) konstrukce nijak nekymácí a ona nestabilita je tvořena pouze jakousi "vůlí" v sobě volně položených částí.

Na konec ještě možná zmíním, že na černém matném poklopu jsou hodně vidět nečistoty způsobené prskáním grilovaných věcí či jeho nedůsledném čištění. Ale to je jen vizuální detail.

I přesto, že jsem popsal poměrně dost "nedostatků" grilu, je pro mě jeho nákup dobrou volbou - jak jsem uvedl na začátku - v poměru cena / výkon.

Steba SV 2

Steba SV 2

Ověřený zákazník ChefShop Ověřený zákazník

Přidáno: 1. června 2019

Zakoupeno v ChefShop

• Jsem nadšená. Kdo neochutnal, neví.
  • zatím nic

Steba DF 180

Steba DF 180

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. května 2019

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Zatím krátká doba na zhodnoccení, použit jen jednou - spokojenost.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
ONLINESHOP.cz

Přidáno: 4. května 2019

• Spokojenost

Steba WE 20

Steba WE 20

Přidáno: 26. března 2019

• Nepreteka bokem!
  • Díky nalevacimu otvoru je trochu kříž dostat vafle z horní části, ale jinak bez jakýchkoliv potíží a nevýhod.

Dobrý produkt, kvalitní provedení, peče rychle a rovnoměrně, neprotéká bokem

cinan cinan

Přidáno: 15. března 2019

• příjemný design
  • ovládání
  • časovač
  • Velmi hlučná
  • Okamžitě poškrábaná
  • Těsně po záruce zhebla

Bohužel přes počáteční nadšení se projevil naprosto nevyvážený výkon a hluk. Při používání obou plotýnek najednou jsem měl dojem, že deska odletí. Nepříjemné pisklavé, takový vzdálený vzlétající tryskáč. Jakmile vám ukápne na jakýkoliv dotykový ovladač kapka vody, třeba z poklice, okamžitě reaguje a třeba tlačítkem + vohulí výkon na max a na problém je zaděláno. Deska nemá žádnou ochranu proti poškrábání, vlastně byla slušně poškrábaná hned po prvním vaření. Těsně po dvou letech, vva 14 dní po záruce, vyhodila pojistky až na chodbu a odkráčela do indukčního nebe. už bych si ji znovu nekoupil

Ověřený zákazník KupToTu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2019

Zakoupeno v KupToTu.cz

• Má vysoké otáčky-19 a 23 tisíc a pulse, dobře drtí.Za ty peníze dobrej nákup.
  • Zatím nic

Steba CM3

Steba CM3

Přidáno: 1. ledna 2019

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. prosince 2018

Zakoupeno v OKAY.cz

• nedaleko mého bydliště
  • srozumitelná komunikace ve všech fázích nákupu

Steba RC 88

Steba IK 23

Steba IK 23

Přidáno: 24. října 2018

• Prohřeje i pánev o průměru 32cm
  • Drží teplotu velmi přesně i s indukčními adaptéry
  • Malý, lehký a velmi výkonný
  • Pěkné dílenské zpracování
  • Jednoduchá údržba a (téměř žádné) čištění
  • Teplota se nastavuje v krocích po 20 °C; vzhledem k tomu, že vařič drží teplotu velmi přesně, menší kroky by byly lepší

Vařič jsem zakoupil kvůli potřebě nahradit současný tepelný litinový. Indukci jsem zvolil na zkoušku. Po několika použitích jsem se rozhodnul kompletně přejít na indukční způsob ohřevu. Velmi pozitivně mě překvapilo precizní udržování teploty a hlavně extrémě rychlé dosažení navolené teploty. Výkon vařiče mi osobně více než dostatečný! Dosud jsem nepotřeboval vyšší výkonový stupeň jak 2.

Vařič je vyroben z plastu. Sklokeramická deska je o cca 1mm výš než plasty; nehrozí tedy dotek horké nádoby s plastem a jeho případné poškození teplem.

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. října 2018

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Tichý provoz

Přidáno: 1. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• varná deska je vcelku, není zasazena v rámečku, ale je položená na bočnicích = snadná údržba
  • poměrně vysoké nožičky
  • dá se vařit i ve větších nádobách, než je uvedeno v návodu (tzn., že na plotýnce není celé dno, ale pouze jeho co největší část)
  • stabilní výkon - ještě se mi nestalo, že by se vařič vypnul z důvodu přehřátí
  • vzhledově i hmotnostně "bytelné" provedení
  • možnost vestavby do kuch. desky (nevyužiji)
  • jednoduché intuitivní ovládání - vařič zprovoznili potomci (dospělí a skoro dospělí) bez mé přítomnosti (a bez návodu) během chvilky
  • kratší a tuhý přívodní kabel
  • už zde bylo psáno - 1 časovač pro 2 plotýnky
  • po dovaření vytahuji ze zásuvky, aby nesvítila kontrolka

Funguje jako letní běžný vařič pro 2 - 6člennou rodinu, obstál výborně (pravda - nevařím denně). Regulace je jednotná 1 - 8, žádné watty nebo °C, vaření rychlé, ale když nastavím 1, uvaří nebo přihřeje bez připálení i hodně choulostivé suroviny. S časovačem jsem ještě nepracovala, poněvadž to neumím. Když vařím v max. povolených velkých (někdy i ve větších) hrncích a ty se dotýkají, začnou vydávat pištivý zvuk (jako když startuje letadlo), ale není hlučnější než samotný vařič. Stačí, když se nádoby od sebe lehce odsunou. Možná by pomohlo nádoby "odrušit" např. dřevěnou vařečkou. Pokud se neporouchá a vydrží min. 2 roky (ideálně víc), peněz nelituji. A po vaření na indukci by se mi už do běžného elektrického plotýnkového vařiče nechtělo...

Přidáno: 30. září 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Se sušením spokojenost, větší hlučnost.
Absolutně chybný český návod - oproti německému textu jsou uvedeny chybně v řádech desítek % časy, teplota i tloušťka sušených potravin.

Steba VG 325

Steba VG 325

Anonym Anonym

Přidáno: 17. září 2018

(naposledy upraveno 17. září 2018)

• Super rychlá příprava, Nepřipaluje se a poklop je prakticky zavěšený a tak není problém kam ho odložit při nadzvednutí nepřekáží !
  • Jento ,že se musí čistit .. A často grilujeme

Perfektní. maso,zelenina , houby a hambáče...Náš starý plynák letos stále v garáži. Čistění v pohodě.

Steba SG 55

Steba SG 55

Přidáno: 13. září 2018

• rychlé zahřátí
  • regulace teploty
  • snadná výměna desek
  • nerovnoměrné zahřátí spodní desky, uprostřed peče víc
  • spodní desky hřejou více než horní, jídlo je třeba otáčet

Zobrazuji 61 - 80 ze 243 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...13