Recenze Steba

Steba LR 5

Steba LR 5

Ověřený zákazník eeeElektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. července 2011

(naposledy upraveno 2. července 2011)

Zakoupeno v eeeElektro.cz

• hezký vzhled
  • poměrně tichý chod
  • lepší vzduch v místnosti

líbí se mi vzhledově
má ionizátor
mám ho teprve týden,chce to delší čas na širší názor

Ověřený zákazník ElektroCR.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. června 2011

Zakoupeno v ElektroCR.cz

• Robustni design, ergonomicke ovladani, rychle se zahriva na stanovenou teplotu, diky poklici drzi maso/zelenina teplotu i pri grilovani ve vetru a za chladnejsiho pocasi. Odkapaci nadrzka na tuk je vymyslena hlavou.
  • Povrchova uprava grilu - cerny "teflon" nevypada prilis odolne, cas ukaze jak vydrzi.

Pred nakupem jsem dukladne vybiral a vychazel z testu a recenzi, jinymi slovy jsem vedel, co kupuju. Steba Germany mne asi nepresvedci o tom, ze by byla vyrobena v nemecku, ale jde o vyrobek bez zbytecnych slozitosti, coz zarucuje spolehlivost. Grill bych urcite doporucil svym znamym i vsem, kdo radi a casto griluji avsak jsou "lini" rozdelavat drevene uhli nebo se tahat s plynovymi lahvemi. Kladne hodnotim moznost kombinace / volby mezi pouzitim stojanove nohy a/nebo moznosti postaveni grillu primo na stul / podlozku.

Ověřený zákazník ObchodCR Ověřený zákazník

Přidáno: 14. června 2011

Zakoupeno v ObchodCR

Steba IK 200

Steba IK 200

Anonym Anonym

Přidáno: 11. května 2009

• Rychlost, se kterou je vyřízena objednávka, i doprava.
  • Firma neručí za nefunkčnost, doporučuje kontaktovat dovozce.

Těžko hodnotit, když tento výrobek k nám dorazil nefunkční. Nešlo na něm nic nastavit, protože dotykový display neumožňoval zapojení. Na radu Vašeho pracovníka jsem odeslal zboží dovozci, který je Argo.

Zobrazuji 241 - 244 ze 244 recenzí 1...9 10 11 12 [ 13 ]