Recenze Steba

Petr Blahůšek Petr Blahůšek

Přidáno: 23. července 2021

• velice dobře drží teplotu
  • nastavování po 0,1 °C (pro sous-vide nutnost!)
  • strašná ergonomie! Otočné tlačítko je nepřesné, dotykové ovládání necitlivé...
  • fatální nespolehlivost - koupili jsme dva, oba v záruce vráceny (přestaly ohřívat vodu). Přitom používány byly oba vařiče doslova párkrát.
  • ceny - "Německá" kvalita to opravdu není, takže doporučuji rozhodně koupit konkurenční výrobky se stejnými funkcemi - těžko mohou být méně kvalitní.

Na vaření opravdu super věc, bohužel díky své nespolehlivosti nelze nikomu doporučit. Ten pocit, když koupíte vyzrálé hovězí, všechno pečlivě připravíte, včetně vakuování, a pak zjistíte, že dnes se bude dělat maso na pánvi nebo v troubě... Začínali jsme na produktech Lidl, které mají velkou nevýhodu necitlivého termostatu (nastavování po 0,5 °C, reálně tedy teplota v hrnci kolísá neustále o 1 °C), ale za danou cenu určitě lepší poměr cena/výkon.

Steba SV 2

Steba ED 6

Ověřený zákazník TEshop Ověřený zákazník

Přidáno: 28. června 2021

Zakoupeno v TEshop

• hluk ventilátoru, ložisko?

rychlé a rovnoměrné sušení, kovová síta vypadají dobře

Steba CM3

Steba CM3

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. června 2021

Zakoupeno v PATRO.cz

• materiálově jde o toastovač (s odlišně tvarovanou plotýnkou) ale stojí 3x než shodný výrobek

Ověřený zákazník MALL.CZ milan237

Přidáno: 13. května 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

• velikost - přes dva litry
  • nelze regulovat teplota

Chybí mi v popisech tohoto (i jiných) jogurtovačů, že se nikde neuvádí teplota jogurtování... Střed plotny hřeje více, kraje méně. Mám odzkoušené, že pro mě optimální chuť jogurtu je při 42 stupních jogurtování po dobu 10 hodin - u tohoto výrobku zatím dosáhnu max. 37 stupňů, možná se zvýší, když příště na přístroj hodím jeden dva ručníky... :-) Celkem ale výhoda velikosti jogurtovače převažuje nad nevýhodami... A jak píší všichni - displej je obtížně čitelný, ale provozu to nevadí...

Přidáno: 28. dubna 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

nefungoval, a ani novy ktery jsem dostal na druhy den vymenou, nefukcni panvice do ktere nesel proud, vyzkouseno i elektrikarem ktery potvrdil, uz tento produkt nechci, bohuzel nemecka kvalita zklamala

Ověřený zákazník Baví mě vařit Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2021

Zakoupeno v Baví mě vařit

vzhledově vypadá přesně podle mých představ, ale na grilování si musíme počkat, až se trochu oteplí. Jen škoda, že čeština pro německé sousedy jakoby neexistuje.Hlavně, když máme v návodu ruštinu....

Přidáno: 15. dubna 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

Bez problémů, funguje. V nabídce je uvedená Kniha receptů, což se rovná několika odstavečkům v nábodu na obsluhu....

Steba VK 7

Steba VK 7

Přidáno: 12. dubna 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

Vše funguje bez problému. Zatím mám jen krátce.
Jen mám trochu obavy o životnost zavíracího mechanismu. Je potřeba vyvinout celkem velkou sílu při zavírání pro vakuování a vypadá že je z plastu.

Přidáno: 28. března 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

-používám elektrický tlakový hrnec značky Steba a vyhovuje, proto vařič stejné značky
-vařič slušný design, lehký, jednoduché ovládání, tichý chod, zatím spokojenost

Steba RC 4 Plus

Steba RC 4 Plus

Přidáno: 10. prosince 2020

• Vše ok

Přidáno: 10. prosince 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

jednoduché ovládání , funguje jak má

Přidáno: 4. prosince 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• jednoduché ovládání , funguje jak má

jednoduchá výroba domácího jogurtu

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. listopadu 2020

(naposledy upraveno 25. listopadu 2020)

• Špičkově drží teplotu, odzkoušeno na 6 hodinové lázni nebyl žádný pokles ani navýšení během vaření. Výborný tvar pro manipulaci. Robustní, ergonomický, dobře se kotví v nádobě i hrnci. Výhodou jsou rovněž dodané izolační kuličky pro udržení teploty.
  • Nic.

Vyzkoušel jsem předtím z Lidlu značku Silvercrest jejich sous vide tyč a byl jsem notně zklamaný, protože nedržel teplotu a sám se během vaření vypínal musel jsem jej několikrát reklamovat a nakonec vrátit. Steba je robustní na profesionální úrovni. Perfektní pro tento způsob vaření. Pro gurmány je to skvělý pomocník do kuchyně.

Ověřený zákazník NEJCENY.cz Vlastik

Přidáno: 22. listopadu 2020

Zakoupeno v NEJCENY.cz

praktický a vzhledově pěkný.

Ověřený zákazník OKAY.cz Zdeněk

Přidáno: 23. srpna 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

Všechny udávané funkce splňuje na výbornou, ventilátor je poměrně tichý. Bez problému se dají použít i hrnce 30 cm.

Ověřený zákazník Expert.cz Petr

Přidáno: 28. května 2020

Zakoupeno v Eberry.cz

• Jednoduché sestavení
  • Jednoduché ovládání
  • Dobra funkčnost pro nenáročné uživatele na rychle grilování.
  • Skvěle se čistí
  • Zvládne zprovoznit každý.
  • Gril je lehounky, doporučuji k použití těm, kdo nechce řešit plynové bomby, nebo se jich i "bojí".
  • Grilovaci plocha pro 6 osob plnohodnotna, rovnoměrně hřeje.
  • Chybí možnost kam odložit náčiní, talíř a pod. Ale to je u elektrických grilu skoro vždy nedostatek
  • Bylo by prima mít i část grilovacoho roštu bez vln. Na vejce, placky.. Jen tip pro výrobce. To bychom ocenili.

Ověřený zákazník MALL.CZ pat

Přidáno: 23. května 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• rychle připravené ke grilování
  • nepřilnavý povrch, odtok tuku do zásobníku
  • lehké hliníkové víko, co lze chytře zavěsit na bok
  • jednoduché na čištění
  • dostatečná velikost

Ideální pro všechny, co nechtějí trávit čas rozžhavováním uhlíků a nechtějí ani gril plynový. Hezky vypadá. U Mallu v akci na značku i za super peníze.

Zobrazuji 21 - 40 ze 230 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...12