Recenze Steba

Ověřený zákazník ePROTON.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. ledna 2013

Zakoupeno v ePROTON.cz

• Laciné zpracování, první úvaha byla že zboží vrátím.
  • např. Displej na křivo.

Byl sem zklamán. Nic méně přístroj je plně funkční a hold za kvalitu se platí.

Přidáno: 20. ledna 2013

• Cena a kvalita filtru
  • Design
  • Dálkové ovládání
  • Vyrobeno v Německu
  • Hlučnost (v reklamě píšou velmi tichý chod)
  • Chybí madlo pro přenášení

Tak jsem váhal mezi Ionic-Care, bez filtru, a klasickými čističkami za rozumné peníze.

I s přihlédnutí k ceně filtru (cca 400kč) a při porovnání cena/výkon.jednoznačný favorit trhu. Potud výborné.

Na druhou stranu by vás mohla překvapit hlučnost a to v nejnižším režimu - není to vyloženě kravál, přirovnal bych to k proudění vzduchu klimatizace nebo běžného ventilátoru na střední režim, což je na hraně. Výrobce udává 30dB (neměřil jsem) což je běžná hodnota i jiných čističek. Pokud nejste nahluchlí a potřebujete čističku i v ložnici přes noc či nonstop, tak před nákupem vyzkoušejte a porovnejte. Pokud jste astmatici či silní alergici, tak zřejmě ale sáhnete po vyšší třídě čističek.

Provedenou kvalitu čištění od mikrobů a funkci ionizace nemůžu objektivně posoudit, musím věřit německým soudruhům. Určitě se snížila prašnost, a když přijdu do místnosti vzduch je takový svěží, už jen proto jak cirkuluje.

Doporučit nebo nedoporučit?
S mojí volbou jsem veskrze spokojen. Raději jednou za rok vyměním filtr za rozumný peníze a vím, že to stálo za to, než kažých pět dnů otírat lamely Ionic Caru a stejně nedosánout stejné kvality čištění (to mi říká selský rozum).

Přidáno: 9. ledna 2013

• přesné měření vlhkosti, dálkové ovládání, velký čitelný display
  • manipulace s nádobou na vodu, hlasité pípání při programování a zapínání

Máme ho v ložnici a je puštěný každou noc, můžu se spolehnout na vlhkost, kterou si nastavím, je tichý, neruší nás..

Má čidla na kabelu, nikoliv uvnitř přístroje, jak píše pán přede mnou!

Jediné co mě trápí, je manipulace s nádobou, kdy se celá musí vyjmout, otočit, těžce se otvírá spodní víko, kam se jele voda..na druhou stranu je dosti velká, takže jí nemusím plnit každý den.

Přidáno: 8. listopadu 2012

• nízká cena
  • objem nádrže je nižší než výrobce udává, pouze 5,5 l
  • čidla teploty a vlhkosti jsou uvnitř přístroje
  • hlučný ventilátor

Jako dovozce přístrojů airbi nechci poukazovat na to, proč koupit či nekoupit, ale chci uvést na pravou míru pár informací, které tu napsal uživatel přede mnou. Airbi CUBE je designově stejný zvlhčovač, avšak uvnitř je to jiný model než zde prezentovaná Steba. Model Steba LB5 je vybavený místo generátoru ozónu pouze ionizátorem, který produkuje záporné ionty. Účinnost ionizace na člověka (někteří lidé prý mají pocit stejného ovzduší jako v přírodě) narozdíl od desinfekčních účinků ozónu nebyla nikdy skutečně prokázána a záleží tedy na tom, jak je člověk citlivý na množství iontů ve vzduchu. Dalším a dosti podstatným rozdílem mezi přístroji je umístění senzoru teploty a vlhkosti, které jsme chtěli mít u přístroje Airbi CUBE na kabelu (Steba má tento senzor uvnitř přístroje, jestli se nepletu), protože umístění senzoru na kabelu zajišťuje přesnější měření vlhkosti vzduchu a mnohem rychlejší reakci na změnu vlhkosti při automatickém režimu přístroje. Airbi CUBE je dražší, ale uvnitř najdete kvalitnější komponenty - především mnohem tišší větráček, takže uživatel není rušen při spánku. Základní deska přístroje je upravená na míru našich požadavků, neboť jsme přístroj testovali několik měsíců než byl uveden na náš trh. Jednou z těch úprav je změna v množství vypouštěné páry na jednotlivém výkonnovém stupni tak, aby byl již na první pohled patrný rozdíl v množství vypouštěné páry. V současné době se připravuje k uvedení již třetí generace tohoto velmi úspěšného modelu, která má další úpravy vycházející z požadavků zákazníků, a které Steba určitě nemá. Šlo především o zvukový alarm, který je zde potlačen, aby uživatel mohl v klidu spát i když v noci dojde voda v nádrži. Je tedy na Vás, pro jaký model se rozhodnete.

Tomáš Hubálek Tomáš Hubálek

Přidáno: 10. října 2012

• velká nádrž 6 litrů
  • velice solidní výkon
  • přehledný displej
  • ionizace je volitelná
  • decentní design, který neruší
  • dálkové ovládání je pohodlné
  • nešikovně udělaná nádržka na vodu (ještě ani jednou se mi nepodařilo doplnit nádržku, aniž by ukápla voda)
  • není nějak extra tichý, ale dá se zvyknout

Zvlhčovač jsem koupit do ložnice, kde jsme měli hodně nízkou vlhkost vzduchu a tím pádem se tam poměrně špatně spalo.

Ihned první noc po koupi zvlhčovače se vlhkost zvedla z 25% na 40% a na kvalitě spánku se to projevilo pozitivně.

Až na trochu nešikovné doplňování mi tento zvlhčovač tak vyhovuje, že jsem se rozhodl koupit ještě jeden do další místnosti.

Při ceně kolem 2000 Kč je to dle mého názoru super koupě.

P.S. Tento zvlhčkovač je s vysokou pravděpodobností přebrandovaný Airbi Cube (https://cisticky-vzduchu-a-zvlhcovace.heureka.cz...) a přitom stojí o 1000 Kč méně.

Přidáno: 15. září 2012

• hezký vzhled
  • snadná manipulace
  • vyhovující velikost
  • chybí český překlad receptů nebo alespoň teplota a čas pro jednotlivé druhy pokrmů, surovin

uvedeno výše
pro potřeby rodiny nebo malé společnosti vyhovující

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. srpna 2012

Zakoupeno v KASA.cz

• velikost - až 4 sendviče

Pro 4člennou rodinu ideální volba. Zatím jsme neměli žádný problém a jsme spokojeni.

Přidáno: 28. července 2012

Zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Kvalitní zpracování. Snadná manipulace. Rychlost přípravy pokrmu.
  • nic.

Doporučuji všem zájemcům.

Přidáno: 16. února 2012

• cena přístroje
  • cena filtru
  • funkčnost
  • krátký přívodní kabel
  • vyšší hlučnost

Na konci 11/2011 jsem se rozhodl pro pořízení této čističky vzduchu po dlouhém rozvažování, zda ano, či ne. Po cca 3 měsících provozu mohu konstatovat, že funguje, jelikož na filtru se hromadí poměrně značné množství prachu a nečistot. Celkově je v bytě i menší prašnost a zdá se mi, že i děti jsou méně nemocné, než dříve. Co trochu vadí, je hlučnost, na nějaké čištění v pokoji přes noc to není, ale máme ji zaplou celý den na chodbě při otevřených dveřích do všech pokojů a hluk nevadí, resp. už jsme si zvykli. Jednoznačené plusje cena náhr.filtru (385 Kč). Celkově spokojenost.

Přidáno: 23. ledna 2012

• kvalitni za dobrou cenu
  • během chvíle čistý vzduch
  • cenově dostupné filtry
  • hlučná

Pro alergiky , astmatiky , výborná . Můžu doporučit

Přidáno: 19. ledna 2012

Zakoupeno v ElektroInternet.cz

Je fakt, že jsem ho ještě nyvyzkoušela, zdá se však být skvělý.

Ověřený zákazník Michael Plaza Ověřený zákazník

Přidáno: 13. ledna 2012

Zakoupeno v Michael Plaza

• Kvalitní, 8 trojúhelníků= super pro větší rodinu

Možnost pečení výce sendvičů najednou

Steba LB 6 White

Steba LB 6 White

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. ledna 2012

(naposledy upraveno 10. ledna 2012)

Zakoupeno v KASA.cz

• Atraktivní design.
  • Výborná funkčnost.
  • Možnost volby intenzity páry a přepnutí mezi teplou a studenou párou.
  • Možnost vypnutí osvětlení.
  • Automatické vypnutí při nedostatku vody.
  • Jednoduchá obsluha a údržba.
  • Při ponechání v zásuvce i při vypnutém spotřebiči je slyšet nepříjemný zvuk.
  • Na nedostatek vody upozorňuje hlasitým pípáním.
  • Mohla by být o něco delší přívodní šnůra do zásuvky.

Jednoznačně doporučuji tento produkt, protože se v něm kloubí atraktivní vzhled s funkčností. Skvělé na něm je, že se pod ním neobjevuje žádná vlhkost a že se dá velmi jednoduše nastavit dle potřeb místnosti a jeho obyvatel.
Produkt používáme intezivně každou noc již měsíc a jsme s ním spokojeni.
Dcery díky němu mají menší problémy s kašlem.
Drobnou výtkou je fakt, že její zvuk není pro mne příjemný, ale obě dcery s ní spí bez problémů celou noc.

Ověřený zákazník Michael Plaza Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2011

Zakoupeno v Michael Plaza

• jsme velká rodina a proto nám vyhovuje čtyřplotýnkový toustovač
  • zatím nic

toustovač máme krátce, zatím spokojenost
esteticky neruší
možná by mohl být upraven pro skladování nastojato

Ověřený zákazník DIGIPROFI.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 19. prosince 2011

Zakoupeno v DIGIPROFI.CZ

• Vzhled a funkce
  • Hluk

Není-li přístroj učen do ložnice, pak bych ho doporučil

Ověřený zákazník DIGIPROFI.CZ Ověřený zákazník

dobrý produkt

Ověřený zákazník ElektroCR.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. října 2011

Zakoupeno v ElektroCR.cz

informace o zboží nebyly úplné, konkrétně zmíňka o vysoké teplotě na plášti volně stojící trouby, neexistence vniřního osvětlení, ale hlavně absence návodu v češtině!

Ověřený zákazník ok1.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. července 2011

Zakoupeno v ok1.cz

• cisti kvalitne, jednoduche ovladani.
  • manual neni v CZ... ackoliv tomu porozumi kde kdo, je hlucny a ma 40W ne 30W jak bylo uvedeno, kratka (standart 1.5m) snura 220V

vhodne pro babicky aj. starsi lidi, co maji problem popadnout dech.... obzvlaste na Ostravsku... Snadno se ovlada a provede rychle cisteni mistnosti.

Ověřený zákazník ePROTON.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. července 2011

(naposledy upraveno 20. července 2011)

Zakoupeno v ePROTON.cz

• výhodná cena
  • splnila požadavky

viz výše
doporučila bych

Ověřený zákazník eeeElektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. července 2011

(naposledy upraveno 2. července 2011)

Zakoupeno v eeeElektro.cz

• hezký vzhled
  • poměrně tichý chod
  • lepší vzduch v místnosti

líbí se mi vzhledově
má ionizátor
mám ho teprve týden,chce to delší čas na širší názor

Zobrazuji 221 - 240 ze 243 recenzí 1...9 10 11 [ 12 ] 13