Recenze Steba

Přidáno: 26. prosince 2014

Zakoupeno v MALL.CZ

Super

Přidáno: 23. prosince 2014

• letošní vánoční dárek, dnes 23.12.poprvé vyzkoušen, první sušení v naprostém pořádku
  • při druhém sušení po zapnutí přístroj vydává zvuky jako kdyby se chtěl rozsypat, něco v něm chrastí, hned po svátcích odesílám jako reklamaci, uvidím jak vše dopadne...německou kvalitu si představuji trochu jinak, jsem zklamán tímto dárkem

jako dárek pod stromeček nedoporučuji

Přidáno: 16. prosince 2014

• vypadá dobře
  • šetří místo krychlovým tvarem
  • poměrně dost nedostatků
  • ošizená verze oproti Německu
  • návod na nic

Hrnec jsem si vybrala podle specifikací a polovinu věcí ve skutečnosti nesplňuje!!! Chtěla jsem ho používat jako pomalý hrnec, ale na to má moc vysokou teplotu, také jsem v něm chtěla dělat jogurty atp., ale oproti inzerci není možná tak nízká teplota. Nejvíc mi vadí, že po dokončení vaření ještě 4 hodiny automaticky "ohřívá", jídlo je pak opravdu blaf, pokud hrnec doma nehlídáte a nevypnete, to je nešikovné. Uvažuji o prodeji a výběru jiného výrobku.

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2014

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Nemecka kvalita, design, nastavovanie teploty a casu
  • hlucnost, maly vykon, nikde v CR ani na SLovensku sa zatial nedaju dokupit extra misky na susenie.

Velmi dobry produkt

Steba VK 6

Steba VK 6

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• I při použití originálního sáčku s vroubkováním skoro neodsávala vzduch.
  • Velmi hlučná
  • Velmi stručný a špatný návod
  • Drahá

Firma je německá. V domnění, že německé výrobky jsou kvalitní, jsem doufala, že vakuovačka bude dokonalá. Bohužel nebyla. Nakonec jsem zakoupila o 400,-Kč levnější vakuovačku firmy ETA, která je plně automatická a funguje zatím bezvadně. Má plně vyčerpávající návod.

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. listopadu 2014

Zakoupeno v Obchody24.cz

• lepse
  • ne

kvalita

Přidáno: 17. listopadu 2014

Zakoupeno v EURONICS

• Spokojenost - indukce je dobrá volba.
  • Vadí mi, že v manuálu není vysvětleno, co se při chodu vařiče děje a je-li to v pořádku, stejně jako po jeho vypnutí, kdy se znovu zapnou jen ventilátory a ještě necelou minutu běží. Ale zřejmě to má svůj účel, nicméně, bližší info by bylo vítáno.

Určitě jsem spokojena a výrobek doporučuji ostatním.

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. listopadu 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Kvalitní provedení, regulace teploty a časovač. Jemné síto na bylinky.
  • Nemusela by mít nerezový podstavec, na kterém budou vidět prsty.

Místo podstavce z nerezu mohla mít Steba regulaci výkonu. I tak je sušička tichá v porovnání se Sencorem. Kvalita plastů je také jinde.

Jako každá nová věc, i tato se nejprve musí pustit cca 30 minut naprázdno, aby se vypekla.

Přidáno: 15. října 2014

Zakoupeno v EURONICS

100% funkční, co má dělat, dělá...

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. září 2014

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Jak je avizováno, tak funguje naprosto bezvadně, ale ještě nemám vše vyzkoušeno
  • Avizované grilování, ale možná chyba u mne.

Povedený výrobek, možná by to chtělo nějakou kuchařku. Ta, co je přiložená, je hodně stručná.

Přidáno: 26. září 2014

• rychlost varu
  • pěkný design
  • možná mi chybí teplotní displej,ale možná není to až tak důležité,
  • zatím krátká doba na odzkoušení

trochu dražší,ale myslím si ,že výborný výrobek(ale to ukáže taky čas)

Přidáno: 1. září 2014

• je skvělý... sám se vypne...
  • po dvou použitích mi odešla dioda signalizující zapnutý přístroj...nicméně to nevadí nijak vlastní funkci, takže jsem to ani nereklamovala :-)

není pravda co píše někdo dole, že "uprostřed se jogurty neudělají"
sice to sem nepatří, ale posílám tip jak na to - vyvinuto pečlivě několikátým pokusem za využití různých jogurtů a druhé mléka:
1,8 litru čerstvého plnotučného mléka (např. mléko z farmy :-), 1 velký chocenský smetanový jogurt se živou jogurtovou kulturou. MLéko nalít do misky, ohřát v mikrovlnce na 50 stupňů, pozor, postupně přidávejte minuty a použijte teploměr, abyste ho "neuvařili". Pak přidejte jogurt, promíchejte, nalijte do skleniček a zapněte přístroj na 7 hodin. Recept je pro 12 skleniček. Vznikne báječný hustý chutově skvělý jogurt. Dieta sice v háji, ale je to výborné! :-P

Přidáno: 11. srpna 2014

Zakoupeno v EURONICS

Naprostá spokojenost, funguje bez problémů.

Steba VG 400

Přidáno: 17. července 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Jednoduchost grilování.
  • Nic .

Jsem nadšena tímto výrobkem .
Doporučuji všem zdravé grilování .

Steba VG 250

Steba VG 250

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. července 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Velmi jednoduché složení i ovládán. Dostatečně velká grilovací plocha pro 4 rodinu. Velmi oceňuji žlábek pro odvod tuku do nádobky pod gril.plochou (zbytečně se nepřepaluje tuk) a velmi jednoduché čištění. Diky nepřilnavému povrchu stačí jen setřít ubrouskem a není potřeba žádné složité drhnutí.

Vhodné pro rodinné grilování a za rozumnou cenu - doporučuji.

Steba SG 40

Steba SG 40

Přidáno: 11. července 2014

• Povrch opravdu nepřilnavý
  • Super pro velkou rodinu
  • Elegantní vzhled
  • Skladnost ale s tím jsem počítala. Jiné proti zatím nemám.

Nemáme ho dlouho, ale jsem zatím nadšena a doufám, že zůstanu i nadále. Jsme velká rodina a u starého přístroje jsem stála i hodinu. Naskládala chleba a ingredience, čekala vyndala a čistila atd. Rodina byla už dávno po jídle když jsem se k pokrmu dostala i já. Za mne vřele doporučuji.

Steba RC 3 Plus

Steba RC 3 Plus

Ověřený zákazník Rozbaleno.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. července 2014

Zakoupeno v Rozbaleno.cz

• Griluje vyrovnaně, je bytelný, lopatka nám už spadla na dlaždičkovou podlahu a nic se s ní nestalo. Máte možnosti všech třech voleb grilování - kámen, hladká litina, vroubkovaná litina dobře se myje
  • Trochu si jusíte pohrát než pořádně usadíte grilovací litinovou desku na podstavec.

Bytelnost, dobře zpracovaný, německá výroba.

Steba LR 5

Steba LR 5

Ověřený zákazník Rozbaleno.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. července 2014

Zakoupeno v Rozbaleno.cz

spokojena...

Přidáno: 27. června 2014

• Lehký, snadno ovladatelný

Produkt jsem vybíral podle doporučení známých a recnezí na internetu, na vlastní hodnocení ho mám teprve krátkou dobu...

Zobrazuji 181 - 200 ze 244 recenzí 1...8 9 [ 10 ] 11 12...13